10 причин обрати квартиру в ЖК "Зелений острів"

Обирати житло – це обирати надійне та комфортне майбутнє для себе і своєї сім'ї. Житловий комплекс «Зелений острів» відкриває перед Вами двері реалізованих бажань, мрій та виправданих сподівань, втілених у сучасному проектуванні, високоякісних матеріалах та розвиненій інфраструктурі  від Промислово-будівельної групи «Ковальська».

 
Представляємо 10 беззаперечних та вагомих фактів на користь ЖК «Зелений острів», які допоможуть вам впевнитися, що ви на вірному шляху до своєї мети. 
 
- Закрита територія «Зеленого острову» матиме 5 входів, через які мешканці житлового комплексу та їх гості зможуть потрапити додому. Кожен власник квартири матиме індивідуальну електромагнітну картку -  перепустку, що дозволятиме вхід на закриту територію.
 
- Автомобілі заїжджатимуть на територію через 2 в’їзди із автоматичними шлагбаумами. При в’їздах будуть знаходитися сторожові пости, охоронці яких відповідатимуть за безпеку вашого автомобіля та слідкуватимуть за тим, щоб на територію не проникли непрохані гості.
 
 
- Просторий підземний паркінг ЖК «Зелений острів» на 200 машиномісць обладнаний системою контролю доступу для власників автомобілів з автоматичним шлагбаумом. Тут працюватиме охорона, яка цілодобово наглядатиме за вашим авто.   
 
  
 
- У затишному та облагородженому парку «Нивки», до якого можна дістатися через окремий вихід з прибудинкової території комплексу, розмістяться дитячий гральний майданчик, кілометри бігових та велосипедних доріжок. Вишукані лавки у світлі яскравих нічних ліхтарів стануть чудовим місцем для романтичних побачень, а зелені галявини, в поєднанні із каскадом штучних озер, перетворяться на тиху схованку, подалі від галасливого міста, де можна влаштувати ідеальний пікнік з родиною і друзями.  
 
  
 
- Спортивний майданчик у дворі житлового комплексу, обладнаний спортивним та ігровим знаряддям, стане для жителів «Зеленого острову» улюбленим місцем проведення вільного часу, що відповідає сучасним трендам здорового способу життя. Адже тут знайдуть собі розваги до душі мешканці будь-якого віку. Для спортсменів влаштують турніки, бруси та атлетичні стінки, а любителям активних спортивних ігор буде представлено баскетбольний майданчик і настільний теніс. Діти теж залишаться задоволеними, адже для них збудують каруселі, гойдалки, гірки, різноманітні лабіринти. Усе обладнання постачатимуть відомі виробники для того, щоб воно служило багато років на радість жителям.  
 
    
 
- Цілодобовий нагляд за прибудинковою територією вестиметься за допомогою численних камер відео спостереження, які розташовані по периметру території комплексу. Це додаткова гарантія безпеки членів вашої родини, адже можна постійно контролювати місцезнаходження своєї дитини безпосередньо з квартири завдяки доступу до системи відеонагляду.  
 
  
 
- Вестибюлі будинків обладнають стійками ресепшн. Естетичне оформлення та сучасний дизайн холу покликані оновити ваше уявлення про звичайні сірі під’їзди. 
 
 
- У кожному під'їзді житлового комплексу буде працювати адміністратор - людина, яка буде відповідати за підтримку порядку у під’їзді, вирішувати побутові питання, які виникатимуть у мешканців будинку. Фахівець з вирішення побутових питань зі спеціальною підготовкою зможе стати вашим надійним помічником. Передати особисті речі, надіслати листи або викликати майстра – всі ці обов’язки більше вас не обтяжуватимуть.
 
  
 
- Високошвидкісний інтернет, IP-TV, IP-телефон, доступ до системи відеонагляду в кожній квартирі забезпечить вам вільне користування сучасними технологіями. Проведення оптоволоконної мережі дозволить підтримувати комунікації всередині усього комплексу, що зробить Ваше життя спокійним та комфортним.
 
  
 
- Власний ЖЕК ПБГ «Ковальська» володіє новітніми підходами до експлуатації житлових будинків. Крокуючи в ногу з часом, «Ковальська Житлосервіс» втілюватиме повний комплекс робіт з обслуговування 800 квартир, підземного паркінгу та прибудинкової території ЖК «Зелений острів». Ми повністю забезпечимо безперебійне функціонування інженерної інфраструктури житлового комплексу, щоб кожен мешканець міг оперативно отримати послуги електриків, сантехніків та інших необхідних спеціалістів. Експлуатуюча організація ПБГ «Ковальська» візьме на себе вирішення усіх буденних проблем.  
 
  
 
Ми не чарівники, проте ми впевнені, що можемо створити для вас по-справжньому казкове життя у  ЖК «Зелений острів».

Розташування ЖК «Зелений острів» забезпечує своїх мешканців усіма перевагами, які необхідні для комфортного життя у великому місті
У додаток до розвиненої інфраструктури району житловий комплекс «Зелений острів» дарує виняткові радості безпосередньої близькості до природи
«Зелений острів» будується за сучасними стандартами із використанням новітніх технологій та матеріалів від провідних виробників
«Зелений острів» – це три сучасних, оформлених в єдиному стилі монолітно-каркасних будинки, які формують цілісний комплекс із власною територією