«КОВАЛЬСЬКА» ДАРУЄ ГРОШІ НА КВАРТИРУ У ЖК НА ВІРМЕНСЬКІЙ

 

Для тих, хто ще вагається чи купувати квартиру у будинку на Вірменській, 6а «Нерухомість від Ковальської» має переконливий аргумент – знижка на житло до 150 000 гривень!

 

Спеціальна пропозиція діє лише до кінця серпня 2016 року, а вже за 3 місяці розпочнеться заселення будинку. 

 

 

Інформацію щодо спеціальних умов, вартості та наявності вільних квартир або можливості придбання у розстрочку можна дізнатися, завітавши безпосередньо до офісів продажу.

 

Елегантний фасад житлового комплексу майбутні мешканці можуть тепер бачити навіть з далеку. Згідно плану, упродовж цього місяця, будівельникам залишилося здійснити на об'єкті останні штрихи. 

 

Так, станом на 8 серпня 2016 року активно ведуться електромонтажні, сантехнічні та столярні роботи: встановлено батареї на усіх поверхах, завершуються роботи із влаштування електрощитових. 

 

Чітко за графіком продовжуються ізоляційні роботи, встановлення сантехнічної арматури, монтаж насосної, на 50% прокладені трубні розводки у стояках. 

 

Триває процес облаштування місць загального користування у будинку: здійснюється штукатурення 17-го поверху першої секції і фарбування 26-го поверху другої секції, завершується облаштування плиткою підлоги обох секцій. Продовжуються роботи з монтажу ліфтового обладнання, встановлюється пожежна сигналізація та зовнішні мережі комунікацій.  

 

На 100 % завершено монтаж вентиляції та протидимовий захист. Практично виконані роботи з облаштування підземного паркінгу. 

 

Процес будівництва завжди доступний он-лайн у розділі «Хід будівництва».

 

Офіс продажу по вул. Вірменській, 6а

Тел.: (050) 326-29-05, (050) 381-21-66, (050) 417-71-91

 

Центральний офіс продажу, вул. Панаса Мирного, 4

Тел.: (044) 591-77-99, (050) 413-07-20, (095) 281-11-27

 

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»,

тел./факс: (044) 591-70-44


Розташування ЖК «Зелений острів» забезпечує своїх мешканців усіма перевагами, які необхідні для комфортного життя у великому місті
У додаток до розвиненої інфраструктури району житловий комплекс «Зелений острів» дарує виняткові радості безпосередньої близькості до природи
«Зелений острів» будується за сучасними стандартами із використанням новітніх технологій та матеріалів від провідних виробників
«Зелений острів» – це три сучасних, оформлених в єдиному стилі монолітно-каркасних будинки, які формують цілісний комплекс із власною територією