ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ПЕРШОГО РОЗІГРАШУ КВАДРАТНИХ МЕТРІВ ЖИТЛА В ЖК «ДИНАСТІЯ»

Розіграш, організований ПБГ «Ковальська», відбувся 20 січня у центральному офісі компанії. Учасниками стали усі покупці квартир у житловому комплексі «Династія», які придбали житло починаючи від моменту початку акції і мали змогу прийти на захід особисто.
 

 
У першому розіграші 2-х квадратних метрів безпрецедентної акції «Дві квартири за ціною однієї» переможцем стала Ірина Ретунська.
 
«Мені пощастило, що не всі інвестори були присутні (посміхається). Це значно збільшило мої шанси на виграш. Я нещодавно стала мамою і зробила інвестицію в майбутнє своєї дитини. До розіграшу ставилася скептично. А тепер вірю, що виграти реально не тільки квадратні метри, а й квартиру», – поділилася враженнями щаслива переможниця.
 
Гості вечора насолоджувалися приємною атмосферою та частуваннями. Крім того пообіцяли, що обов'язково випробують удачу вже в наступному розіграші – 3 лютого, де розігруватиметься  4 кв. м. 
 
Довідково
Нагадаємо, що 3 та 17 лютого усі учасники мають можливість виграти додаткові 4 та 6 кв. м. житлової площі у ЖК «Династія». 
А в березні 2017 року відбудеться розіграш головного призу – квартири, площею 49 кв. м., у якому візьмуть участь усі інвестори з датами договорів з 19.12.2016 р. по 28.02.2017 р., у тому числі переможці попередніх трьох заохочувальних розіграшів.  
 

Розташування ЖК «Зелений острів» забезпечує своїх мешканців усіма перевагами, які необхідні для комфортного життя у великому місті
У додаток до розвиненої інфраструктури району житловий комплекс «Зелений острів» дарує виняткові радості безпосередньої близькості до природи
«Зелений острів» будується за сучасними стандартами із використанням новітніх технологій та матеріалів від провідних виробників
«Зелений острів» – це три сучасних, оформлених в єдиному стилі монолітно-каркасних будинки, які формують цілісний комплекс із власною територією