Нежитлові приміщення

Придбати  комерційну нерухомість в житловому комплексі  «Зелений острів» - офіс, торговельне приміщення, приміщення для сфери послуг або студію - це, перш за все, вигідні інвестиції.

 

 

Створюючи комерційні приміщення в новобудовах, Промислово-будівельна група «Ковальська» враховує потреби найвимогливіших клієнтів. У житловому комплексі «Зелений острів»  є все необхідне для якісного офісу - технічне оснащення, планувальні рішення, вдале місце розташування, транспортна доступність, оптимальна ціна, парковка і ще багато гарантованих переваг.

 

Оптимальна система організації простору, яка забезпечується грамотною конструкцією будівлі, дозволяє вибрати сучасне офісне приміщення з бажаною площею. Висота стелі приміщень гарантує комфортну атмосферу для роботи.

 

Всі приміщення комплексу обладнані санітарними зонами і туалетними кімнатами. Великі площі з просторими вікнами не тільки прикрашають будівлю, але й забезпечують максимум світла у кожному офісі.

 

Планування всіх комерційних приміщень «Зеленого острова» виконане за новітніми стандартами ведення бізнесу. На етапі проектування передбачено розміщення в житловому комплексі:

 

аптеки, хімчистки, ательє, банківської установи та магазинів в будинку №1 фітнес-клубу в будинку №2
торговельного центру та кафе в будинку №3  
 

 

 

Наявність поруч просторого парку дає можливість вирішувати ділові питання в неформальній обстановці.

 

Житловий комплекс «Зелений острів» - це не просто вдале місце розташування для бізнесу, але й повний спектр умов для комфортної і результативної роботи компаній будь-якого формату. Запрошуємо інвесторів відвідати офіс продажу на вул. Танкова, 1 і ознайомитися ближче із житловим комплексом «Зелений острів»