Питання та відповіді

Що буде розміщуватися в нежитлових приміщеннях на перших поверхах?

Інвесторам продано приміщення з цільовими призначеннями згідно проекту будівництва комплексу. Це приміщення під аптеку, відділення банку, турагенцію, пошту, кафе, магазини. Також вирішується питання щодо продажу приміщення під супермаркет в будинку №3 і під фітнес-центр в будинку №2. Однак, після отримання прав власності інвестор (власник) може змінити цільове проектне призначення приміщень за погодженням із відповідними службами.

Який план благоустрою двору та парку, встановлення огорожі території?

План благоустрою двору та прибудинкової території включає опорядження тротуарів із бруківки ТМ «Авеню», асфальтування під’їзних доріжок, розбиття газонів і клумб, встановлення лавок та парканчиків. На території комплексу буде влаштовано дитячий майданчик із ігровими комплексами для дітей різного віку, спортивний майданчик із турніками та майданчиком для ігор. Крім того, на прилеглій частині парку Нивки буде влаштовано освітлену зону відпочинку для мешканців комплексу із дитячим майданчиком, алеями, клумбами та лавочками.

Як буде забезпечено доступ до Інтернет, телебачення та телефону?

Підведення комунікацій буде здійснено до щитка у кожній квартирі без розведення. Попередній тариф на користування послугами Інтернет та кабельного ТБ складає від 30 до 150 грн. на місяць, залежно від обраного тарифного плану. Окрім того, буде надано можливість підключитися за окрему плату до мережі відео-нагляду та спостерігати за територією комплексу із власної квартири. На додаток до міського телефонного номеру кожна квартира матиме внутрішній номер із можливістю прямого зв’язку із адміністратором першого поверху та службами експлуатації комплексу.

Як буде здійснюватися доступ на територію, до паркінгу, в будинку?

Територія комплексу буде огороджена по периметру із встановленням воріт для пішоходів та автоматичних шлагбаумів на в’їздах. Персональна магнітна картка доступу діятиме як для доступу на територію, так і для входу до під’їзду. Гостей мешканців комплексу буде зустрічати адміністратор на першому поверсі та, за погодженням із власником квартири, супроводжувати до ліфту. Персональний магнітний брелок для власників автомобілів відчинятиме як автоматичні шлагбауми для доступу на територію, так і шлагбаум для в’їзду в підземний паркінг, якщо інвестор придбав машиномісце.

Чи зможе компанія завершити будівництво в кризу?

Наразі будинки першої черги (№ 1 і № 3) готові, на будинку №2 завершено монолітні роботи, кладку стін, встановлення вікон. До того ж в історії компанії немає жодного незавершеного об'єкта, і ми не збираємося зраджувати цим принципам у майбутньому. Вертикальна інтеграція компанії, від видобутку сировини, виробництва матеріалів і до будівництва житлових, промислових та адміністративних об’єктів дозволяє управляти ризиками на високому рівні, не допускаючи припинення будівництва в будь-яких економічних умовах.

Яке обладнання буде встановлено на дитячому та спортивному майданчиках?

Для дитячих майданчиків на території комплексу та для прилеглої частини парку «Нивки» замовлені сучасні ігрові комплекси, гойдалки тощо для дітей різного віку, для підлітків та дорослих –турніки, ігрове обладнання. Монтаж заплановано на весну 2013 р.

Коли можна буде заселятися у квартири, робити ремонти, платити за ком. послуги?

Доступ до квартир для опорядження і ремонту буде наданий не раніше середини квітня 2013 р.

Ще раз докладно про процедуру здачі будинку - отримання правовстановлюючих документів, зокрема, для тих, хто купував в розстрочку.

Ключові моменти передачі у власність придбаної нерухомості викладено у договорі. Окрім того, відбудеться огляд квартир для висловлення зауважень – початок у середині листопада Введення в експлуатацію першої черги – грудень 2012 р. Отримання документів – протягом шести місяців від дати введення, але не раніше середини квітня 2013 р. Відкриття квартир для ремонтів та опорядження – середина квітня Також ми плануємо урочисте відкриття комплексу навесні наступного року.

Як ідуть справи з будівництвом 4-го будинку: можна сподіватися на його реалізацію чи ні?

Питання щодо землевідведення території під зведення будинку № 4 знаходиться на розгляді в Київраді. Чекаємо рішення і готові виконати будівництво як тільки отримаємо запит від замовника.

На балконах, які виходять у двір передбачене відведення води (трубка). Питання куди саме вона відводиться?

Покриття із ФЕМів ТМ «Авеню» має високі дренажні показники, адже бетонна бруківка на території комплексу покладена на дренажну, а не на бетонну основу. Застосована технологія укладання дозволяє відводити воду в землю без утворення калюж на поверхні. Передбачене проектом відведення води з балконів на бетонну бруківку та газони є обґрунтованим та доцільним.

Як організована система подачі води та опалення, як прокладені труби в квартирах?

ССхеми прокладання інженерних мереж в квартирі, включаючи каналізацію, опалення, водопостачання та електрику, можна отримати в ЖЕКу перед початком ремонтів.

Закриття сміттєпроводів

Сміттєпровід у будинку передбачений проектом і поточними вимогами нормативної документації. На даний час доступ до сміттєприймачів заварений на всіх поверхах, проте він функціональний і може бути введений в роботу за рішенням ЖЕКу і мешканців. У той же час мешканці можуть підтримати закриття сміттєпроводу. Це відповідає і сучасним тенденціям в будівництві, і експлуатації житлових будинків. Так, Мінрегіонбудом запропоновано скасування сміттєпроводів у житлових будинках, що дозволить впровадити сортування сміття мешканцями і ЖЕКом для подальшої його утилізації.

Кондиціонери можна ставити на будь-якому місці фасаду чи лише в строго відведених місцях?

При будівництві комплексу була розроблена схема кріплення кондиціонерів до фасаду в строго відведених місцях для кожного типу квартир. Погодити місце встановлення кондиціонерів до початку відповідних робіт потрібно із ЖЕКом для того, щоб зберегти естетичний вигляд фасаду кожного будинку та секції.

Можливість скління балкона

За нормативними актами, один з балконів квартири має бути незасклений з огляду на вимоги протипожежної безпеки. Через незасклені балкони у випадку надзвичайних ситуацій відбувається евакуація мешканців. Тому в проекті комплексу частина балконів незасклена. В такому вигляді квартири передаються власникам. Якщо Ви бажаєте внести зміни, то після отримання квартири у власність по-перше, необхідно отримати дозвіл на перепланування в міському дозвільному центрі. Сам проект скління можна замовити в архітектурній майстерні, що виконує супровід будівництва комплексу (АМ «Коляденко», просп. Бажана, 14, 502-04-16). В подальшому внесені зміни необхідно затвердити та оформити у відповідних службах.

Водопідготовка холодної води: чи планується її встановлення на комплекс?

Для очищення холодної води в кожному з пунктів підключення до міського водопроводу встановлені фільтри грубого і тонкого очищення, що дозволяють знизити вміст домішок до нормативних показників. При введенні будинку в експлуатацію ми проводимо комплексний аналіз води за участю СЕС і отримуємо всі сертифікати, що підтверджують її якість. Забезпечення спеціальної водо підготовки в рамках всього комплексу є досить дорогим проектом, вартість якого і тарифи за користування необхідно погоджувати із власниками квартир після введення комплексу в експлуатацію.

Система утеплення фасадів

Архітектурним рішенням комплексу «Зелений острів» передбачено використання однієї з найбільш ефективних на сьогодні систем утеплення фасадів монолітно-каркасних будівель. В якості ефективного утеплювача використано мінеральноватні плити та пінополістирол товщиною 12 см та, із подальшим покриттям декоративною штукатуркою ТМ «Siltek» нашого власного виробництва. Остаточно поверхня покривається фасадною фарбою із терміном експлуатації зі збереженням функціональних характеристик до 10 років.

Чи можливе перепланування до моменту отримання правовстановлюючих документів на квартиру?

Роботи з перепланування можливі тільки після передачі квартир у власність та погодження у дозвільному центрі.

Чи можна домовитися з підрядником з приводу штукатурення стін в купленій квартирі?

ПБГ «Ковальська» не виконує робіт з оштукатурювання квартир.

Чи буде можливість взяти паркомісця в оренду?

ННа даний момент оренда машиномісць у підземному паркінгу не розглядається. При наявності в паркінгу достатньої кількості місць і відсутності попиту, ми можемо повторно розглянути це питання у 2013 р.

Чи можна і як встановити лічильники на тепло в квартиру?

При будівництві житлового комплексу ми передбачили місця для встановлення лічильників. Кожен мешканець встановлює лічильник самостійно, за погодженням із ЖЕКом, замовивши та оплативши сам лічильник та послугу монтажу у спеціалізованої організації. З боку ЖЕКу буде проводиться моніторинг стану і точності показників встановлених лічильників.

Докладніше про службу консьєржа: обов'язки, тарифи

ССлужба адміністраторів у кожному під'їзді житлового комплексу буде відповідати за підтримку порядку у під’їзді, вирішувати побутові питання, які виникатимуть у мешканців. Фахівець з вирішення побутових питань зі спеціальною підготовкою зможе стати вашим надійним помічником, передавати особисті речі, надсилати листи або викликати майстра. Тариф за користування послугами адміністраторів за попередніми розрахунками становитиме 1 грн. з кв. м квартири на місяць.

Яка кількість ліфтів буде працювати?

У під'їздах кожної секції будуть працювати два пасажирських і один вантажопасажирський ліфт. З метою зменшення тарифів на комунальні послуги, ліфт для підйому пожежних підрозділів (ЛТПП), передбачений проектом, працюватиме виключно у надзвичайних ситуаціях.

Як будуть встановлюватися тарифи ЖЕКу?

За детальною інформацією про тарифи звертайтеся до відділення ЖЕКу по вул. Сікорського, 1.


Розташування ЖК «Зелений острів» забезпечує своїх мешканців усіма перевагами, які необхідні для комфортного життя у великому місті
У додаток до розвиненої інфраструктури району житловий комплекс «Зелений острів» дарує виняткові радості безпосередньої близькості до природи
«Зелений острів» будується за сучасними стандартами із використанням новітніх технологій та матеріалів від провідних виробників
«Зелений острів» – це три сучасних, оформлених в єдиному стилі монолітно-каркасних будинки, які формують цілісний комплекс із власною територією